en az 3 karakter olmalıdır
 Sağlam Motor Hakkımızda

Sağlam Motor Hakkımızda

40 yılı aşkın süredir motosiklet sektöründe faaliyet gösteren firmamız 15 yıldır HONDA MOTOSİKLET grubu bünyesinde yer almaktadır. Firmamız bölgemizin büyük ölçüde motosiklet ve yedek parça ihtiyacını karşılamaktadır.
Motosiklet severlerin her türlü yedek parça, aksesuar, lastik gibi ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için sektördeki yenilik ve gelişmeleri yakından takip eden Sağlam Ticaret; satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.
Showroomumuz satış – servis ve yedek parça hizmetini bir çatı altında vererek müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.
550 m2 alan üzerine kurulu showroomumuzda Satış –Servis ve yedek parça hizmetinin yanı sıra, kask ve motosiklet giyim ürünlerinin satışı da yapılmaktadır.
Servis bölümümüzde görev yapmakta olan uzman ve deneyimli teknik personelimizin güncel motosiklet teknolojileri konusundaki eğitimleri Honda Türkiye tarafından verilmekte ve servis kalitemizin Avrupa standartlarında olması sağlanmaktadır.
Can ve mal güvenliğiniz için servisimizde tamir ve bakımı yapılan motosikletlerde Honda Orijinal Yedek Parçaları haricinde bir ürün kullanılmamaktadır.
Servisimiz Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir.

HİZMETLER

Aktif Yol Yardımı

DETAYLI İNCELE

Periyodik Bakım

DETAYLI İNCELE

Orijinal Ürün Garantisi

DETAYLI İNCELE

İLETİŞİM

Gaziantep Şehitkamil Sağlam Motor

Adres : Mücahitler Mah. Gazimuhtarpaşa Bulvarı No.65/A p.k 27060
Şehitkamil - Gaziantep
Telefon : 0 (342) 324 50 00
E-Mail : satis.saglamgaziantep@htrdealer.com